KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 13139498
nr 1313 9498
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Gouache, Signerad, "Ylva i morgonljus" mm: 36x44cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:37:15
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare
Gouache